10Pcs ДСП-218 PCT218 WAGO 222-418 Универзална Компактен Жица Жици Конектор Конектори 8 pin Диригент Терминал Блок Со Рачката
Ново

10Pcs ДСП-218 PCT218 WAGO 222-418 Универзална Компактен Жица Жици Конектор Конектори 8 pin Диригент Терминал Блок Со Рачката

DEN 159.36

Во форма достапна за нарачката

Шопинг Водич Листа На Дсп-102 Дсп-104 Дсп-106 Дсп-108 Дсп-111
Дсп-212 Дсп-213 Дсп-214 Дсп-215 Дсп-218

Главните својства

is_customized:
Yes
Тип:
Crimp Терминал
Бренд Име:
EARUELETRIC
Број На Модел На:
ДСП-218
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.11kg (0.24lb.)
Пакет Големина:
5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)

Избор на купувачот