Нови 20pcs 316# 10-20mm Нерѓосувачки челик француски Кука Earring Ќорци,Eardrop Cabochon Камео Поставување на Празен База DIY Накит Наоди
Ново

Нови 20pcs 316 10-20mm Нерѓосувачки челик француски Кука Earring Ќорци,Eardrop Cabochon Камео Поставување на Празен База DIY

DEN 113.00
DEN 137.76

Во форма достапна за нарачката


Бренд Име : Diy Jewelry
Боја : Нерѓосувачки челик
Материјал : Нерѓосувачки челик
Стр roduct функции : DIY earring наоди и прилагодувања за изработка на накит,за сите видови на метални накит може да се обложено со злато, сребро антички бакар антички бронза антички сребрен gunmental црна и така натаму.
Совети :
Овој предмет има 6 спецификации-внатрешен 10мм,12mm,14mm,16mm,18mm и
20mm,pleaser запомнете да го изберете вашиот кои сакаат спецификација,благодарение : )

Главните својства

Големина:
10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
1cm
Производ Карактеристики:
кука earring со база
Објектот Ширина:
1cm
Број На Модел На:
275272
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
1g
Објектот Дијаметар:
1cm
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Бренд Име:
BITWBI
Објектот Должина:
1cm
is_customized:
Yes

Избор на купувачот