МОБИЛЕН ОДГОВАРААТ GUNDAM Angelo Sauper Cosplay Чизми Чевли Аниме Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени за Возрасни Мажи Чевли
Ново

МОБИЛЕН ОДГОВАРААТ GUNDAM Angelo Sauper Cosplay Чизми Чевли Аниме Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени за Возрасни Мажи

DEN 2111.52

Во форма достапна за нарачката

кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за ,ве молиме да ни понудат мерки на градите, половината, колковите и висина .Вашиот satisfication е нашата најголема моќ.Време на испорака :
* UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот обично се 5-7 работни дена во зависност од земјата.
МОБИЛЕН ОДГОВАРААТ GUNDAM Angelo Sauper Cosplay Чизми Чевли Аниме Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени за Возрасни Мажи Чевли
Добредојдовте на посетата!!!
Прилагодена големина : ве молиме контактирајте ме подолу информации :
1.подигнете висина
3.
Cosplay Dreamland главните производи се вклучени : костим, маскота костим, готски лолита фустан, слугинката фустан,сите видови на мода се облекуваат и различни карактер за музика и филм . овие cosplay носии се исто така совршени за сите фестивали како ноќта на Вештерките, карневал или страни или било кои други посебни прилики .Вашиот објект ќе биде испратена во рок од 7-10 работни дена од потврдена исплатата. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -) Ви благодариме за посетата и добредојде назад повторно
За да дознаете повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас слободно
Трговија Менаџер ID : cn1520326567cxic
Ви благодариме за посетата !!!
.на widthest обемот на теле

1.
Однос на костимот е обичај прави, па времето за производство зема 7 ~ 10 работни дена .
Ние може да го контролира текот на увозни давачки и немаат одговорност за пакет состанок локалните обичаи даноци. машки или женски?
2. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу.
* EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата.нозете должина
4.
Тие се обичај прави, било која големина и боја е достапен. Кога подредување од нашата продавница, ќе се смета и увозникот и треба да се одговорни за увоз данок или било дополнителни трошоци.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во ЗАЧУВАМ се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.Ние ќе брод да ЗАЧУВАМ само адреса.
Економска цена, со висок квалитет,парична казна изработка и вредни костими , ние ги направи како на слика точно и проверени strickly сите предмети пред да се испрати до нашите клиенти. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка,штрајк,виша сила и слично. ние, исто така, може да се направи нов стил како што е предвидено : слика, примерок, дизајн, итн . Можете да се јавите во вашата локална царинска испостава за дополнителни информации, бидејќи сопствени политики се разликува од земја до земја.
* Кина пост Воздух Mail Како и обично,на брод во Азија,Западот Евра,САД околу 7-15 дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 дена.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци. Ако пакетот е последователно се врати за нас, вие ќе бидете одговорни за враќање на превозот обвиненија и на трансакција на плаќање на вкупната производ купување.нозете ширина
5. Тогаш остатокот од парите ќе биде вратена откако ќе го добиете пакетот назад.
Вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Главните својства

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Извор Тип:
Аниме
Знаци:
Angelo Sauper
Извор:
Мобилен Одговараат Gundam

Избор на купувачот