Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Ден на Мајката пони слатководни бисер ѓердани 3-4 МИЛИОНИ ориз форма мода џемпер синџир delic
Ново

Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Ден на Мајката пони слатководни бисер ѓердани 3-4 МИЛИОНИ ориз форма мода џемпер

DEN 2040.00
DEN 3922.08

Во форма достапна за нарачката

ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Ние никогаш нема да се бега
Разбирање е најдобро место за сите да започне, ви благодариме!
.5% беспрекорно, е слика пукаат, облечен не е очигледно, со добра верба менаџмент, реално мапата пукање, не ги измами купувачите
Бисер сјај
Светлина
Почитувани Здраво, бисер е природно, повеќе или помалку, неисправни, по сето тоа е природно, ние работиме во добра вера став, ве молиме да го контактирате овластениот сервис на бебето пред фотографиран, по сите фотографии направени надвор од резултатите и вистински резултати ќе се разликуваат, сервисот ќе биде за вас да се објасни за бебето, со цел да се избегне Про слепи бебе фотографиран по приемот на стоката, не ги исполни вашите очекувања и разочарување, ќе плати цена, ние не имаат профит, про разбирање е камен-темелник на успешна продавница! Ви благодариме
По приемот на бебето, ве молиме да примите прифаќање на самото место, доколку не сте задоволни со бебето, или најде оштетен, ве молиме да одбие да се врати
Нашите полу-готови производи се големопродажните цени за физички продавници, одби контра-понуди, не пошта, се надевам дека ќе може да се разбере, само за угледот, не за да заработат пари!
За полу-готови производи : полу-готови производи, популарна изрека не е копчето ѓердан, општо општите бисер полу-готови производи е 38 CM Околу половина од посебен облик на монистра се заврши 40 CM, Така, во прилог на природните бела, розова, виолетова и други бои, надвор е обработена; полу-готови производи, ние сме генерално не обработка, за преработка е да се наплати такса за обработка, и цената на трошоците за шиење копчиња, ве молиме да се разбере, ви благодариме!
за Објаснување : ова Не Е индустриски стандард ве Молиме да не се разбереме погрешно. "беспрекорна бисер", се разбира, ние мора да биде во можност да ја прифати љубовта на природни бебе природата дава своите недостатоци За слики : во продавница, беа земени во вид, бидејќи на екранот или снимање причини може да постојат некои разлики, плус бисер самата светлина, понекогаш се земе крајниот ефект и да добијат страна на ефектот ќе биде различен, како ѓердани, во основа се носи на тело по гледањето на резултати, ве молиме да се види дека комбинација на производи. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.5 мм И така натаму, 6 MM подолу е нормална точка За испорака : оваа продавница ќе бидат достапни 24 Испорака во рамките на час, ве молиме пријавете се на прифаќање на самото место, доколку се најде оштетен, ве молиме да одбие да се врати на гаранција : каде продажба на стоки да обезбеди бесплатно одржување на услуги посебна линија содржат бара посебен лепак и други услуги, клиентите треба само соодветните материјални трошоци, и испорака трошоци, за да ви овозможи со внимателен и безбедни онлајн шопинг е наша должност За наплата (размена) на стоки, како што се : проблеми со квалитетот во рок од седум дена по приемот на стоката (со еден знак за денот на приемот) и не влијае на вториот продажбата ситуација, да го прифати враќањето на стоката, како што се : (промена) е однесување кое се јавува поради прашања како купувачи, а потоа се врати поштенски од страна на купувачот, како што се проблеми со квалитетот на нашите производи, од нашите носат, како што се назад враќање одржа додека стоката изгубени или оштетени, оваа продавница не е одговорен за, молам прости ми
оцени
Средината и лоша оценка не може да го реши секој проблем
Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте го shopkeeper
На shopkeeper ќе ви даде задоволителен одговор
Тоа е нашата одговорност.

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
AAAA+
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
нови пари
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Бисер класификација:
слатководни бисер
Стил:
Џемпер Синџир
Обликот:
Ориз облик / капка форма
НЕМА.:
Qge88855
Боја Класификација:
40CM тока, 80СМ, тока, 120CM, тока, 160CM, тока, 200CM, тока

Избор на купувачот