Нова за Acer Стремат 5820 5820TG 7552 7552G 7535 7535G 7735G 7735Z 7735ZG 5820G 5820T 5820TZ 5820TZG RU Верзија на Тастатурата
Ново

Нова за Acer Стремат 5820 5820TG 7552 7552G 7535 7535G 7735G 7735Z 7735ZG 5820G 5820T 5820TZ 5820TZG RU Верзија на Тастатурата

DEN 319.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Компатибилен Бренд:
DELL,Lenovo
Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
chau
Број На Модел На:
5820 5820TG 7552 7552G 7535 7535G 7735G 7735Z 7735ZG 5820G 5820T 5820T
Гаранција:
90 дена

Избор на купувачот