Нова Електрична Господар Моќ Прозорецот за Префрлање 15069351 208317 Одговара За 1999-2002 GMC Chevrolet Кадилак 4 Врата
Ново

Нова Електрична Господар Моќ Прозорецот за Префрлање 15069351 208317 Одговара За 1999-2002 GMC Chevrolet Кадилак 4 Врата

DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


Нова Електрична Господар Моќ Прозорецот за Префрлање 15069351 208317 Одговара За 1999-2002 GMC Chevrolet Кадилак 4 Врата
100% Нови Една Година Гаранција ОЕМ Бр. # 15062650 Одговара Кадилак Escalade 2002 Chevrolet Silverado 1500 1999-2002 Chevrolet Тахо 2000-2002 GMC Yukon 2000-2002 GMC Сиера 1500 1999-2002

Главните својства

За Возило Брендови/Модел:
GMC
Специјални Функции:
No
Објектот Ширина:
10inch
GMC Модел:
Yukon
Објектот Тежина:
0.25kg
Име На Модел:
15069351
Yukon-Година:
2001,2000,2002
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
5inch
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
10inch
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
JDMSPEED
Објектот Дијаметар:
5inch
Година:
2000-2002

Избор на купувачот