2018 Моден Бренд Памук Tee кошули Старата Школа Атомска Гаража Pin Up Рокабили НАС Автомобил Hot Rod V8 Т Кошула, Црна Стил T-shirt
Ново

2018 Моден Бренд Памук Tee кошули Старата Школа Атомска Гаража Pin Up Рокабили НАС Автомобил Hot Rod V8 Т Кошула, Црна Стил T-shirt

DEN 607.00
DEN 714.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Избор на купувачот