Топла Продажба BL-FP230D СП.8EG01GC01 Проектор Голи Светилки Сијалица За OPTOMA DH1010 / EH1020 / EW615 / EX612 / EX615 / HD180 / HD20
Ново

Топла Продажба BL-FP230D СП.8EG01GC01 Проектор Голи Светилки Сијалица За OPTOMA DH1010 / EH1020 / EW615 / EX612 / EX615 / HD180

DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


Опис :
1.Дел No : BL-FP230 D / СП.8 EG01 GC01
2. Тип : Компатибилни Голи Светилка
3. Време на испорака : рок од 2-3 дена
4. Минимална Цел Количество : 1 парче
5. Пакување Детали : Мека Пена со двоен картонска кутија
6. Фабриката Директно да го Продаде, Најдобра Цена со Висока осветленост
7.Квалитетот на светилка имаат строги тестирани пред превозот
BL-FP230 D / СП.8 EG01 GC01 е наменет како замена за употреба во OPTOMA бренд проектори и
е замена светилки за алтернативни модели за проектирање наведени подолу :
За OPTOMA DH1010 / EH1020 / EW615 / EX612 / EX615 / HD180 / HD20 / HD20-НН / HD200 X / HD200 X-НН / HD22 / HD2200 / HT1081 / PRO800 P / TH1020 / TW615-3 D / TX612 / TX615 / TX615-3 D / TX612-3 D Проектори
Добредојдовте да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи,Ние ќе ви испратиме повеќе детали за тоа.
Производ Слики :
Ви благодариме за вашата посета нашата продавница & уживаат во Превозот!

Главните својства

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
BL-FP230D
производител:
DLAMPS
Компатибилен со:
OPTOMA TX612/TX615/TX615-3D/TX612-3D/TX615-GOV/TW615-GOV/HD23
Тип:
100% НОВ Гол Светилка
Гаранција:
180 Дена Гаранција
Состојба:
Лесно да се инсталира

Избор на купувачот