топла 2 бои 7 парчиња клима Пропустливи Штекер Внатрешниот Прстен Покрие Намали за Benz C Class C180L C200L C260L C300L GLC200 GLC260
Ново

топла 2 бои 7 парчиња клима Пропустливи Штекер Внатрешниот Прстен Покрие Намали за Benz C Class C180L C200L C260L C300L GLC200

DEN 962.40

Во форма достапна за нарачката


Автомобил AC Штекер Прстен Декорација Климатизација Отвори Вратите Налепници за Б/enz C Класа C180 L C200 L C260 L C300 L GLC200 GLC260 GLC300
· Предмет Тип : Налепници
· Боја : Внатрешната Црвена
· Налепница Сместување : Внатрешна
· Тип : Алуминиум Налепница
· Категорија : AC Штекер Прстен Оркестарот
· Материјал Тип : Алуминиум Легура
Автомобил AC Штекер Прстен Декорација Климатизација Отвори Вратите Налепници за Б/enz C Класа C180 L C200 L C260 L C300 L GLC200 GLC260 GLC300
AC Штекер Декорација
***За Новата В Класа - C180(L) C200(L) C260(L) C300(L)***
***За GLC Класа - GLC200 GLC260 GLC300***

Главните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Тежина:
150g
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
BoomBoost
Објектот Должина:
15cm
Име На Модел:
DGXX-CINRED/BLUER78

Избор на купувачот