Кинеската национална стил за печатење моден тренд Глуждот-Lenghth панталони Летото 2017 Нови доаѓањето на квалитетот Viscose harem панталони мажите М-6XL
Ново

Кинеската национална стил за печатење моден тренд Глуждот-Lenghth панталони Летото 2017 Нови доаѓањето на квалитетот Viscose

DEN 1199.52

Во форма достапна за нарачката


Кинеската национална стил за печатење моден тренд Глуждот-Lenghth панталони Летото 2017 Нови доаѓањето на квалитетот Viscose harem панталони мажите М-6 XL

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Дебелина:
Midweight
Пред Стил:
Станот
Одговара Тип:
Лабава
Бренд Име:
Vrace & Hmase
Број На Модел На:
K001-K008
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Harem Панталони
Затворање Тип:
Drawstring
Материјал:
Viscose
Ткаенина Тип:
Џерси
Половината Големина(во инчи):
2.1-3.6
Декорација:
Никој
Должина:
Ankle-Length Pants
Пол:
Мажи
Сезоната:
Лето
Процесот на обработка на:
се мијат и се носат
печатење тип:
Национален стил за печатење
База стил:
Поп мода
Име 1:
Панталони
Име 2:
joggers
Име 3:
панталони мажи
боја:
како Слика
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL,6XL

Избор на купувачот