Кристал Кралицата Жена Реси Бели Чевли со Висока Пета Платформа Глуждот Сатенски сандали Жените Свадба Булчински Пром Фустан Чевли
Ново

Кристал Кралицата Жена Реси Бели Чевли со Висока Пета Платформа Глуждот Сатенски сандали Жените Свадба Булчински Пром Фустан

DEN 1224.00
DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Бренд Име:
Кристал Кралицата
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
13431313
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Стил:
Секси
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Кристално
боја:
Бела
Големина:
34 35 36 37 38 39 40 41
Високи Потпетици:
9CM

Избор на купувачот