Јапонски памук кимоно pajama одговара Лето кратко sleeve pyjamas поставите Sleepwear Облека и шорцеви Традиционален Дом Дневна Sleepwear
Ново

Јапонски памук кимоно pajama одговара Лето кратко sleeve pyjamas поставите Sleepwear Облека и шорцеви Традиционален Дом Дневна

DEN 906.24

Во форма достапна за нарачката


Јапонски памук кимоно pajama одговара Лето кратко sleeve pyjamas поставите Sleepwear Облека и шорцеви Традиционален Дом Дневна Sleepwear 061605
Имајте на ум : Тоа е Кина Големина, Тоа е Обично Различни Европа и сад големина
Кога ќе ги нарачате,ве Молиме да ми кажете вашата висина и тежина .па јас може да ви помогне да одлучите големина.
Големината на топ листите е само за Референца

Главните својства

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Пижами
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Појас
Јака:
V Деколте
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Drawstring
Број На Модел На:
061605
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid

Избор на купувачот