Honlaker 185x185cm Плоштадот Европската Зголеми Тепих Дневна Соба Кафе на Маса, Теписи Спалната соба Големи Килим Душеци
Ново

Honlaker 185x185cm Плоштадот Европската Зголеми Тепих Дневна Соба Кафе на Маса, Теписи Спалната соба Големи Килим Душеци

DEN 3746.00
DEN 4682.40

Во форма достапна за нарачката


Honlaker 185x185cm Плоштадот Европската Зголеми Тепих Дневна Соба Кафе на Маса, Теписи Спалната соба Големи Килим Душеци
Име на производ : Европската Зголеми Тепих Материјал : висок квалитет на корални сомот Дебелина : околу 1.3 см Назад : не-плетени + против пролизгување честички
Забелешка : Големината можеби 1-2 см грешка поради рака мерка, боја можеби малку различни, поради монитор. Поради пакување проблем, тепих може да биде некои набори, додека употребата на гравитацијата на тепих 1 ден можете да набори исчезнат или употреба на еден период на време набори автоматски ќе исчезне.

Главните својства

Големина:
185x185cm
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Стил:
Европа
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Комерцијални,Хотел,Дома
Декорација Стил:
Модерните Европски стил
Начини на Продажба:
1pc
Број На Модел На:
Х-OSTH-185
Бренд Име:
Honlaker
Место:
Салон
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Флорални
Техника:
Машина Направени
Материјал:
Корални Сомот
дизајн:
Модерна

Избор на купувачот