ORISSI Секс Производи За Жени Бен Wa Топки Вагината Центрифугални Топката Кегел Топки Koro Топката Вагинален Гира Секс Играчки
Ново

ORISSI Секс Производи За Жени Бен Wa Топки Вагината Центрифугални Топката Кегел Топки Koro Топката Вагинален Гира Секс Играчки

DEN 302.00
DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката


Објектот Стил : Geisha Топка
Боја : Розова,Виолетова
Материјал : Силикон + Метал
Функција : Вагината Вежба
Големина : Како што е Прикажано Топка : 38mm
Функција : Водоотпорен
Тежина : околу 97.6 g
Пакет : Во приватноста
Answer : ___________________________ Note :
Предлагам користи со lubriants

Главните својства

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Број На Модел На:
ES031302
Големина:
1 PCS
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
orissi
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки

Избор на купувачот