15mm Карбонски Влакна Прачки 20cm Должина fr dslr фото Камера Baseplate Следат Фокус Фотографија Фото Студио Додатоци Конектори C0912
Ново

15mm Карбонски Влакна Прачки 20cm Должина fr dslr фото Камера Baseplate Следат Фокус Фотографија Фото Студио Додатоци Конектори

DEN 958.08

Во форма достапна за нарачката


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$15
$27.6
$11.8
$14.95
$85
$31.28
$69.9
$99
wy-приклучок-крај
Производ Моменти
• OD : 15mm
• ПРОЕКТ : 11mm
• Должина на : 200mm
• Мала тежина & Висока Цврстина
• Материјал : Јаглерод Влакна
Опис На Производот
На прачка е направен од карбонски влакна, со мала тежина и голема цврстина. Тоа се однесува за dslr фото рамо екипаж за полнење,камера кафез, мат кутија, следете фокус, и го следи и сл.
Пакет Се Вклучени :
2 x 15mm Карбонски Влакна Род

Главните својства

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Карбонски Влакна Прачки
Бренд Име:
CAMVATE
Тип:
15mm Карбонски Влакна Прачки
Функција:
Фото Студио Acccessories
боја:
Црна
За:
Dslr фото Камера Фотографија Додатоци
Материјал:
Карбонски Влакна

Избор на купувачот