2017 FCFB мат сива боја црна патот handlebar внатрешни кабел велосипед handlebar 31.8*400 420 440mm јаглерод патот handlebar велосипедизам делови
Ново

2017 FCFB мат сива боја црна патот handlebar внатрешни кабел велосипед handlebar 31.8*400 420 440mm јаглерод патот handlebar

DEN 1776.00
DEN 2113.92

Во форма достапна за нарачката

Боја мат сива боја црна
Материјал T800 карбонски влакна
Слика светлина
Калибар 31.8 mm
капка 128 мм
стигнат до 80 мм
Големина 31.8 x 400 MM / 420 MM 440 MM
тежина 320g +/-10g
2 годишна гаранција Направен од карбонски влакна, ultralight капка бар со подобар изглед и без компромис на вкочанетост. Unibody дизајн, лесно да се соберат и да понудат на потпора и контрола на предната вилушка и тркалото ефикасно. Удобно на рацете со многу контакт и лесно стигнат до shifters. Овие барови во голема мера ќе се зголеми вашата удобност и времето поминато во капки. Обезбедува одлична вибрации амортизацијата квалитети.Тоа дава мазна капки, удобно блузи и повеќе царинење меѓу коленото и да се справи бар додека јава на седло. Својата форма нуди оптимално позиционирање без разлика дали ќе се влече напред или прифаќање на slipstream додека се возела на капи во задниот дел и се обезбедува на повеќе моќни правец на кршење ефект.

Главните својства

Употреба:
Патот Велосипеди
Компоненти:
Handlebar
Број На Модел На:
1
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглерод Влакна
Ширина:
401 - 500mm
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар
Бренд Име:
FCFB

Избор на купувачот