100pcs Девојка Еластична венчиња конска опашка Носителот Памук Коса Бебе Додатоци Солидна Дете Прстен Мини Јаже Деца Накит Додаток
Ново

100pcs Девојка Еластична венчиња конска опашка Носителот Памук Коса Бебе Додатоци Солидна Дете Прстен Мини Јаже Деца Накит Додаток

DEN 231.00
DEN 248.64

Во форма достапна за нарачката


Бонбони Боја и Висок Квалитет на Лак за Коса Јаже За Бебе Девојка Пакет : 100pcs во opp вреќа Должина : околу 2cm Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење. Ви благодариме! За Превозот :
Нарачката е помалку од ( има следење на информации во Кина,без следење на информации надвор од Кина .
Нарачката е повеќе од (>) $5, ние ќе брод надвор од Кина Пост препорачана Пошта или E-пакет, е следење на информации во или надвор од Кина . Ако вашата цел е помалку од $5 и сакате да го проверите следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта или E-пакет.

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Коса Додатоци
Материјал:
Полиестер,Памук
Тип:
еластична венчиња
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
LYSUMDUOE
боја:
Црна, Црвена, Розева, Сина, Жолта, Виолетова, Црвена Роза, Зелен
Должина:
2cm

Избор на купувачот