Нов Метал Electroplated Цвет Приврзоци Микро Циркон Монистра го Отвори Линкот Конектори Во 22.8*25мм PM4867
Ново

Нов Метал Electroplated Цвет Приврзоци Микро Циркон Монистра го Отвори Линкот Конектори Во 22.8*25мм PM4867

DEN 3489.00
DEN 3672.48

Во форма достапна за нарачката


Цирконот mirco отвори Злато/ сребрена/ розово злато/ пиштол метал заврши Цвет форма pendant Околу 22.8*25 mm 10 Компјутери за продажба

Главните својства

Метална боја:
A, B, C, D
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
MUDULLA
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PM4867
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Цвет
боја:
4 бои
Големина:
22.8*25 mm

Избор на купувачот