Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Mail денот на мајката, пони природните слатководни бисер ѓердани, синџир хривнија 4-5ММ, речиси
Ново

Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Mail денот на мајката, пони природните слатководни бисер ѓердани, синџир хривнија

DEN 6158.00
DEN 11842.08

Во форма достапна за нарачката

Ние никогаш нема да се бега
Разбирање е најдобро место за сите да започне, ви благодариме!
. За бисер големина : големина на Бисер, како што е назначено во овој магазин е во рамките на линија стандарден 7-8мм, Всушност, како 6. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување.shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 12-25 дена,EMS за Постигнување на 7-14 дена,DHL за Постигнување на 4-10 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. "беспрекорна бисер", се разбира, ние мора да биде во можност да ја прифати љубовта на природни бебе природата дава своите недостатоци За слики : во продавница, беа земени во вид, бидејќи на екранот или снимање причини може да постојат некои разлики, плус бисер самата светлина, понекогаш се земе крајниот ефект и да добијат страна на ефектот ќе бидат различни, како ѓердани, во основа се носи на тело по гледањето на резултати, ве молиме да се види дека комбинација на производи. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.5 mm; 8-9, Всушност, како 7.ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот.5 мм И така натаму За испорака : оваа продавница ќе бидат достапни 24 Испорака во рамките на час, ве молиме пријавете се на прифаќање на самото место, доколку се најде оштетен, ве молиме да одбие да се врати на гаранција : каде продажба на стоки да обезбеди бесплатно одржување на услуги посебна линија содржат бара посебен лепак и други услуги, клиентите треба само соодветните материјални трошоци, и испорака трошоци, за да ви овозможи со внимателен и безбедни онлајн шопинг е наша должност За наплата (размена) на стоки, како што се : проблеми со квалитетот во рок од седум дена по приемот на стоката (со еден знак за денот на приемот) и не влијае на вториот продажбата ситуација, да го прифати враќањето на стоката, како што се : (промена) е однесување кое се јавува поради прашања како купувачи, а потоа се врати поштенски од страна на купувачот, како што се проблеми со квалитетот на нашите производи, од нашите мечка, како што се назад враќање одржа додека стоката изгубени или оштетени, оваа продавница не е одговорен за, молам прости ми
Оцени
Средината и лоша оценка не може да го реши секој проблем
Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте го shopkeeper
На shopkeeper ќе ви даде задоволителен одговор
Тоа е нашата одговорност.
Хривнија 16 CM со тока, ѓердан 50 CM
Бисер категорија
Природните слатководни бисери
Бисер форма
Речиси круг
Бисер бренд
Пони Бисер
Должина На Ѓердан
50cm Па, силен магнет тока
Бисер спецификација
За 4-5ММ во дијаметар
Бисер боја
Природните бела
Бисер квалитет
Virgine, основните секој имаат севкупниот ефект на дефекти е добро, обидувајќи се да се пука, интегритетот на бизнис
Бисер сјај
Светлина
Почитувани Здраво, бисер е природно, повеќе или помалку, неисправни, по сето тоа е природно, ние работиме во добра вера став, ве молиме да го контактирате овластениот сервис на бебето пред фотографиран, по сите фотографии направени надвор од резултатите и вистински резултати ќе се разликуваат, сервисот ќе биде за вас да се објасни за бебето, со цел да се избегне Про слепи бебе фотографиран по приемот на стоката, не ги исполни вашите очекувања и разочарување, ќе плати цена, ние не имаат профит, про разбирање е камен-темелник на успешна продавница! Ви благодариме
По приемот на бебето, ве молиме да примите прифаќање на самото место, доколку не сте задоволни со бебето, или најде оштетен, ве молиме да одбие да се врати
книгата
Оваа продавница defaults да се изразат Такт, Шен Тонг, рима и така натаму Експрес, можете да пребарување Може да ви испрати до нас? Ако тоа не може да биде доставен директно, ве молиме контактирајте го shopkeeper
Сите ние го продаде бебе природните слатководни бисери, како што се површината blemish е нормален феномен, е т.

Главните својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Бисер класификација:
слатководни бисер
Стил:
ѓердан
Обликот:
Речиси Круг
НЕМА.:
Qge888322
Боја Класификација:
Бела Хривнија 16CM тока Бела Ѓердан 50CM 4-5ММ одговараат на

Избор на купувачот