YOOSKE Нови Мажите Поларизирани очила за сонце За Возач Безбедност Возење Заштита на Eye Glasses Mens Плоштадот Сонце Очила за Популарниот Бренд Дизајнер
Ново

YOOSKE Нови Мажите Поларизирани очила за сонце За Возач Безбедност Возење Заштита на Eye Glasses Mens Плоштадот Сонце Очила за

DEN 225.00
DEN 408.96

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
TYJ577
Леќа Висина:
48mm
Бренд Име:
yooske
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
68mm
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Стил:
правоаголник
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Рамка Материјал:
Ацетат
zhekou:
4546

Избор на купувачот