Моден Кристал Свадба Накит Сетови За Невести Матурска Партија Костим Додатоци Булчински Ѓердан Earring Комплети за Жени
Ново

Моден Кристал Свадба Накит Сетови За Невести Матурска Партија Костим Додатоци Булчински Ѓердан Earring Комплети за Жени

DEN 500.00
DEN 1190.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
OUHE
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/earring
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
WDM-TL200156

Избор на купувачот