Бесплатен превозот! Бел Бисер 4Ply 8Holes Теле Гитара Pickguard за Telecaster Стил Елементи.Гитара DIY замена w/25pcs Завртки слободни
Ново

Бесплатен превозот! Бел Бисер 4Ply 8Holes Теле Гитара Pickguard за Telecaster Стил Елементи.Гитара DIY замена w/25pcs Завртки

DEN 489.12

Во форма достапна за нарачката

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Јас f цел не пристигне во 75days(Бразил 90days),ние ќе рефундирање на дека без спор. Ние гарантираме за да брод стоки во 3-7 дена по плаќање верификација зависи од инвентарот и именувани превозот метод. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучување на викендите и празниците.
**Враќање & Наплата :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Двојно заштитен филм на pickguard, таа ќе стане многу мазна откако ќе кора исклучите некоја заштитна фолија. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO адреси )
2.
**За Пакување & Пакување :
Пакување големина и испорака тежина објавени на секоја ставка е приближна и може да има мали разлики цел со цел,Ние нема да ги прифатат спор од пакување големина и тежина прашања. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
1 Celluloid Бисер Плоча и 3 Ply ПВЦ Материјал
Анти-нула за заштита на гитара.Време На Испорака :
Повеќето ЕУ и САД земји пристигне 20-35 дена од Воздухопловната додека некои земји ќе потрае повеќе дена(до 60 дена).
Можете да платите за изразат испорака од страна на EMS/DHL/ТНТ/Федекс/UPS-от и сл.
**За Гаранција :
1.
Боја шоу на слики може да има мала разлика поради бојата разликата помеѓу реалниот производ и фото преземање & различни компјутерски монитор / Телефон екранот.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
**За Повратни Информации :
Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуга ,Љубезно ве Молиме слободно контактирајте со нас веднаш, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
· Одговара на Стандард 8 Дупка Фендер Telecasters направени во САД или Мексико, Counterbored за завртка дупки
· 8 дупки за монтажа pickguards, вклучува две завртка дупки за одредување на вратот пикап
· 4 Ply Бел Бисер, 1 Celluloid Бисер Плоча и 3 ply ПВЦ Материјал
· Двокреветни со заштитен филм на pickguard, таа ќе стане многу мазна откако ќе кора исклучите некоја заштитна фолија
· Пакет се Вклучени : 1 x Pickguard, 25 x Завртки
За Стандарден Модерен 8 Дупка Фендер Telecasters направени во САД или Мексико
Боја : Бела Бисер
4 Ply 8 монтажа завртка дупки на страната на pickguard.
Пакет Се Вклучени :
1 Buc Pickguard
25pcs монтажа завртки
Ве молиме двојно проверите големините на подолу pciture пред место цел. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Ве молиме контактирајте со нас прв i/o отворен спор impetuously Ако цел не пристигнат на време.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
РИМА НИ Услуги на Клиентите Тим
Доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме да го додадете во вашите Омилени Продавници.

Главните својства

Бренд Име:
АРОМА
Број На Модел На:
теле pickguard
Тип:
гитара pickguard

Избор на купувачот