Чипка Цвет Девојки Фустани без Ракави Деца Лето Принцеза се Облекуваат Свадба Деверуша Партија Поклон Фустан Возраст 2-7Y
Ново

Чипка Цвет Девојки Фустани без Ракави Деца Лето Принцеза се Облекуваат Свадба Деверуша Партија Поклон Фустан Возраст 2-7Y

DEN 314.00
DEN 330.72

Во форма достапна за нарачката

100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Памук Мешавина
Боја : Флорални Цвет
Големина на Табелата, Големина на Половината*2 Должина Возраст 90 25 см 58 cm 2-3 Години 100 26 cm 61 см 3-4 Години 110 27 см 64 cm 4-5 Години 120 28 см 67 cm 5-6 Години 130 29 см 70 см 6-7 Години
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
1 инч = 2.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само. Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Овие трошоци се на купувачот одговорност.54 см
Она што Ќе Добиете за : 1 x Цветни Фустан
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
На 28-Апр-17 во 13 : 24 : 31 AEST, продавачот додадени следните информации :
ink Frog Analytics.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Клиенти сите се наши пријатели.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Чипка Цвет Девојки Фустани
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Декорација:
Чипка
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Избор на купувачот