Tangda Т core RH T13-7-5C 13*7*5 мм Заеднички режим на прстен зелено R10K материјал со Висока водич магнетен прстен inductors
Ново

Tangda Т core RH T13-7-5C 13*7*5 мм Заеднички режим на прстен зелено R10K материјал со Висока водич магнетен прстен inductors

DEN 950.40

Во форма достапна за нарачката


Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic. железото не може да се адсорпција.
Знаете
One : ве Молиме опишете според големина на страница да се купи, според големината на магнет за продажба, единица mm (милиметри), магнетни позитивни и негативни отстапувања, не купи замисли!
Две : Слики се 100% во вид на снимање, како резултат на надворешната светлина и камера фокусна должина фактор, физички и слика може да биде различна, или појавата на боја како производ серии се појави малку различни, е нормален феномен не влијае на користењето, сликата само за референца , ве молиме да преовладуваат во вид.
Три : Прстен е кревка, бидете сигурни да проверите дали кога на курир површината магнетни непроменети, а потоа пријавете се, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Четири : Искреност е продавачот на традиционалното разбирање на добродетелта на купувачот. Било какви проблеми може да се преговара со било какви проблеми може да се решат. Купените производи се имате било какви проблеми, прво време да контактирате со нас, ние ќе ви помогнат да се реши прв пат.

Главните својства

Примена:
Индустриски Магнет
Број На Модел На:
Tangda
Тип:
Tangda
Обликот:
Tangda
Композитни:
Tangda

Избор на купувачот