DongKing Нова Мода Возач На Камион Шапка Мустаќи Бејзбол Snapback Ретро Гроздобер Смешно Битник Лицето Коса Љубов Врвен Квалитет На 8 Бои
Ново

DongKing Нова Мода Возач На Камион Шапка Мустаќи Бејзбол Snapback Ретро Гроздобер Смешно Битник Лицето Коса Љубов Врвен Квалитет

DEN 384.00

Во форма достапна за нарачката


Dong King Нова Мода Возач На Камион Капа
Дизајн : Мустаќи Prinited со Рака
Материјал : 100% Полиестер Пред
100% Најлон Мрежа Назад
5-panel капа
Лесна Пена Преден Панел со Поставата
Појавување На Ткаенина Undervisor
Појавување На Боја Sweatband
Големина : 58cm~60cm за Возрасни.
Превозот : Ние не може да го контролира ПОСТ нега на вашиот објект еднаш тоа се пакуваат и испраќаат.Ако вашиот капа пристигнува misshaped со ПОСТ, овие капи се издржливи и отскокнување назад. Откако го носи, тоа ќе ја поврати, тоа е форма.
♥ Ве молиме да не Контактирате доколку имате прашања или проблеми.

Главните својства

Тип На Објект:
Безбол Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
DongKing
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
една големина
Број На Модел На:
возач на камион шапка
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Рака Тип:
прилагодлив
Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот