1Pair Велосипед Силикони Против пролизгување Handlebar Костец За Планински MTB Велосипед возење Велосипед Висока густина Велосипед handlebar
Ново

1Pair Велосипед Силикони Против пролизгување Handlebar Костец За Планински MTB Велосипед возење Велосипед Висока густина Велосипед

DEN 98.00
DEN 120.96

Во форма достапна за нарачката

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мека и против пролизгување Висока густина на силиконски handlebar костец со крајот plug Силикон зафат што нуди одлични влажно или суво зафат, поголема удобност, не бара бар лепливоста, и изгледа добро! Ultra light одделение силиконски, добра еластичност Карактеристики : Не се лизга, Шок Апсорпција, Мека, Чувствуваат Силно Чувство на Поддршка се Применуваат за : планински велосипед, фиксна-опрема, виткање велосипеди, итн Велосипед handlebar само, и други додатоци не се вклучени! Спецификација : Материјал : Силикон Големина : прибл. 13cmx2cm/5.12inx0.79in 7 бои : Црвена,Црна,Жолта,Портокалова,Зелена,Сина,Розова Количина : 1 Пар(2 парчиња) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 Пар x Велосипед handlebar (без мало пакет)

Испорака : 1. Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. 2. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 4. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Главните својства

Бренд Име:
QILEJVS
Ширина(см):
2,2 см
Должина (cm):
13cm
Материјал:
Силикони

Избор на купувачот