E318C 321C 322C Багер брзина педалот за гас 247-5211 2475211
Ново

E318C 321C 322C Багер брзина педалот за гас 247-5211 2475211

DEN 19152.00
DEN 20160.00

Во форма достапна за нарачката


Име на производ : Багер Гас Моторни Assy Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Состојба : нова Број на Моделот : Д 307 C 308 C 309 C 311 C 315 C 317 C 318 C 321 C 322 C 323 C 324 C 325 C 329 C 330 C Дел Број 247-5211 2475211 185-2481 1852481 се Применуваат за : Багер копач резервни делови се Гаранција : 6 Месеци Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : Багер Гас Моторни Гувернерот Assy, Педалот За Гас Мотор, Брзина На Педалот За Гас
Производ Фото
♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.

Главните својства

Школка Тип:
Затворен Тип
Бренд Име:
CMP
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
6 МЕСЕЦ
Тип:
еден кабел, 5 иглички
MOQ:
1Piece
Име:
багер гас за моторни
Достапни Дел Број:
247-5211 2475211 185-2481 1852481
Достапни Број На Модел На:
E 307C 308C 309C 311C 315C 317C 318C 321C 322C 323C 324C 325C 329C
Услуга:
Брза испорака од страна на DHL

Избор на купувачот