Безжичен Далечински Управувач Switch RF НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 10 1CH 1*Ѕид Предавателот +3*Корисници на Одборот Еден Toggle Latched Прилагодливи
Ново

Безжичен Далечински Управувач Switch RF НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 10 1CH 1*Ѕид Предавателот +3*Корисници на Одборот Еден Toggle Latched

DEN 737.00
DEN 818.40

Во форма достапна за нарачката

Основно конкурентна предност : Asia/Sonth Америка/Источна Европа/Среден Исток/Африка/Западна Европа,и така натаму 3.Плаќањето мора да се примени во рок од 10 работни дена од денот на аукција затворање на Превозот : 1.Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.Ако стоки помалку од 1,5 Кг,ние брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта или по HK Пост Воздух Пошта 5.Ве молиме repack објектот внимателно. Ние брод на светот,по цел имаат песна со број 2. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.Пред купување,ве молиме бидете сигурни дека вашата aliexpress и alibaba адреса е точна.Ние го прифатат плаќање дека aliexpress може да ги прифати, и Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.Сите нарачки ќе се испраќаат преку Меѓународната Воздухопловната услуга освен ако не е посебно договорено од страна на продавачот. олабави вашиот прст на истото копче стоп/ИСКЛУЧУВАЊЕ .Или не,ве молам, точно пред исплата. Примачот Големина : 63*35*22mm (со капак) Приемник Чувствителност : -105d Bm Код тип : Учење код Додадете Контролер од страна на Учење Копчето на приемникот Емитува растојание : 20-200 M (Withoust бариера) Работење/излез начин : 1)Бутване/Не-Latched : притиснете едно копче работи /НА.Брод на светот во 12-24 часа по уплатата завршен примени,пристигне во повеќето дестинации 6. Гаранција и Враќање : 1). Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.тоа значи кодот се расчисти успешно Пакет : 1* Предавател (Батерија, не се вклучени) 3* Приемник (Со капак) ве Молиме имајте во предвид : ако сакате само предавателот,ве молиме кликнете на овој линк : Плаќање : 1. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Купи со доверба 2).еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувач 2)на Авто -заклучување/Self-Latched : притиснете едно копче за едно време работи/НА .Сите големи кредитни картички се прифаќаат,и сме го добиле во рок од 24 часа 3.притиснете го истото копче повторно е stop/ИСКЛУЧУВАЊЕ .

Безжичен Далечински Управувач Switch RF НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 10 1 CH 1*Ѕид Предавателот +3*Корисници на Одборот Еден Toggle Latched Прилагодливи
Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот Спецификација : Канал : 1 CH Работен Напон : AC220 V(Текст AC220 V Излез AC220 V) Работна Фреквенција : 315 MHz/433 MHz Max Струја : 10 A Оперативни Температура : -10'C~+60'C Излез Држава : Еден/Toggle/Latched прилагоди слободно страна на Скокач на приемникот.(еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувач 3)Интер-заклучување /Latched : притиснете едно копче работи/НА ,притиснете друг копче стоп/ИСКЛУЧУВАЊЕ . ( еден channel switch треба 2 копчиња далечински Метод на Учење : Одржување притиснете го копчето за учење копчето ,LED индикатор флеш брзо потоа притиснете го предавателот копчето , додека LED индикатор престане да блиц брзо ,тоа значи учење успешно да се Отстрани код : Одржување притиснете го копчето за Учење Копчето на приемникот додека LED индикатор флеш брзо се додека не флеш бавно 2 пати .
Примена :
Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Број На Модел На:
SKU7801
Гаранција:
1
Далечински Растојание:
20-200m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Карактеристики:
AC220V
Материјал:
Пластични
Канал:
1
Фреквенција:
315/433MHZ
Температурата На Работа:
-10'C~+60'C
Тип На:
interruptor
тип б:
Копчето Се Префрлите
боја:
бела црна, црвена
Употреба:
Универзална

Избор на купувачот