Топла продаде удобност бебе носители на младата прашка Добра Бебе Дете Новороденче лулка торбичка прстен прашка превозникот ликвидација се водат
Ново

Топла продаде удобност бебе носители на младата прашка Добра Бебе Дете Новороденче лулка торбичка прстен прашка превозникот ликвидација

DEN 559.00
DEN 657.12

Во форма достапна за нарачката


Топла продаде удобност бебе носители на младата прашка Добра Бебе Дете Новороденче лулка торбичка прстен прашка превозникот ликвидација се водат
Карактеристики :
Материјал : Памук + сунѓерот
Сезона : Пролет/Лето/Есен/Зима
Пол : Унисекс
Стил : Мода
Возрасна Група : 3~24 Месеци
100% Сосема нов и висок квалитет
Дише 3 D мрежа бебе заврши превозникот
Задржи вашето бебе блиску и сигурно додека одите за вашите секојдневни активности
Лесно да се стави на и полетување
Прилагодливи за да се вклопи и задржете вашето дете удобно и безбедно
Одлично за новороденчињата 2-30 месеци, во рамките на 15kg
Носат Капацитет : 15kg (2-30 месеци)
Пакет : 1x Бебе Прашка
>>За нас 1. Ние сме сигурен онлајн веледрогерија, каде може да се купи Кина производи со висок квалитет, прифатлива цена и професионален сервис. 2.Имаме долгогодишна соработка со многу земји во светот ; и да добијат многу добра оценка.Ние го правиме нашата моќ за да се исполнат барањата на клиентите. 3.Нашите Продавници може да биде мало или големо, ако ви треба голем број на производи, или надеж дека долгорочна соработка, можете да контактирате со нас, ние ќе има персонал за да ве контактираме. >>Пратката 1. Во светот превозот. Ние само брод да се потврди адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 2. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат. Ние ќе замине на детални пораки на донесувањето и пакет за вас. 3. Русија е клиент, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме Русија, кога ќе ги нарачате.бидејќи Русија е поштенски треба. >>Плаќање 1. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. 2. Вкупна Цена за плаќање вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето). Ве молиме имајте во предвид : S&H не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. 3. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (Боја, Пакети, Вредноста на Декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24 часа на потврди за плаќање. >>Повратни информации 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било каков проблем, ние секогаш сме подготвени да одговорат и поддршка. Ви благодариме! 3. Ако имате било какви предлози или прашања можете да не контактирате преку е-маил, или оставете порака.

Главните својства

Бренд Име:
FILEXALLEN
Возраст Опсег:
4-6 месеци,7-9 месеци,10-12 месеци,1-10 месеци,2-18 месеци,2-12 месеци
Материјал:
Памук,Полиестер
Товарот:
9kg,10kg,11kgr,12kg,13kg,14kg,15kg,20 кг
Шаблон Тип:
Цврста
Носители Тип:
Пред Носат
Тип:
Ранци & Превозници

Избор на купувачот