50pcs 18mm метал кристал копчето кристал централен свадба коса поклон облека DIY додатоци Занаетчиски browband Разубавувањето
Ново

50pcs 18mm метал кристал копчето кристал централен свадба коса поклон облека DIY додатоци Занаетчиски browband Разубавувањето

DEN 1002.00
DEN 1055.04

Во форма достапна за нарачката


Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме не конкурираат ако немаат намера да платите за ставките.
Ние gurantee на квалитетот на производот што го продава.
Услови на продажба :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Со нетрпение очекуваме да воспоставување на повеќе muti-корист односи со клиенти од секој агол на светот . Ние го задржуваме правото да го одбие секој наплата или размена. Прекрасни стана снабдувач нуди квалификувани производи, конкурентни цени, добра, услуги и уникатни стилови, како и прилагодени дизајни.
Врз основа на искусни работна сила, високи производство способност и ефикасно управување со персоналот, Згодна Облека, Додатоци Co. Ние ќе б uld испитува дали requst на р efund или размена е оправдано откако ќе се добие на барање на fefund или размена.
"Бесплатен Превозот" предмети ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" ,"Сингапур Пост" ,"Хонгконг Пост" или "E-Пакет" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн.Се надевам дека имаат добра соработка
со вас за долго време.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ред се става. Ако ruturned објектот не е дефектен производ, ќе испрати назад на купувачот. Ве молиме repack внимателно за да спречите оштетување. стана еден од најпознатите професионални производители на кристал украси во Кина.
кристал копчето
Детали :
1) Материјал : Алуминиум, rhinestones
2) Големина : 18mm
3)Камен боја : Јасно
4)Позлата боја : Сребрена
5)Многу количина : 50pcs/многу
Топло Совет :
Сите предмети се фабрика директни на мојата продавница. Со цел да соработуваат подобро со твоите чесни компании, ние ќе започне посакуван производ на редовни интервали за вашиот внимателен опција. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
"Квалитет, Цена, Услуга, и Ефикасност" се најважните фактори во меѓународниот бизнис; кредитни положба и довербата се од витално значење фактори во е-бизнис. Ние гарантираме за да се направи истото за вас.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако не постои соодветна замена, ние ќе рефундирање на плаќање.
Згодна Облека, Додатоци Co. Експрес Испорака нормално трае од 3 до 7 работни дена да го добие.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие врати за ставање во промет. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се враќа политика :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена по исплата потврда. Купувачите треба да биде одговорен за сите трошоци кои произлегуваат.
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка, Т/T) или Western Union,Moneygram.
Пост Превозот нормално трае од 15 до 35 дена да се добие. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Но, превозот цена, такса за ракување и други дополнителни надоместоци се неповратни. Откако ќе се врати објектот и афирмира неисправни, ние ќе брод замена веднаш.
СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ ~ БЛАГОДАРНОСТ ЗА ГЛЕДАЊЕ
СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА МЕ КОНТАКТИРАТЕ ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА
Ние ви обезбеди квалификувано кристал предмети со разумни цени,брза leadtime,најниска товарни полнење, како и задоволителна по-продажба на услуги.

Главните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење,Магнетни
Декорација:
Rhinestones
Техника:
позлата
Стил:
Месо тело
Обликот:
Цвет
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BT505
Големина:
18mm
боја:
sliver

Избор на купувачот