Niucky 11.3 mm 7/16 5 бои Тенка страна 4 дупки сад мермерна текстура кошула со копчиња Бутик копчиња трговија на големо монопол R0201-038
Ново

Niucky 11.3 mm 7/16 5 бои Тенка страна 4 дупки сад мермерна текстура кошула со копчиња Бутик копчиња трговија на големо монопол

DEN 299.00
DEN 328.80

Во форма достапна за нарачката


Име : 4 дупки Смола shiirt копчиња Материјал : Смола Color : #1 Каки; #2 Жолта; #3 Сина;
#4 Црно; #5 Црвено Количина : 48pcs/кеса Димензии :
11.3 мм, 18 L, 7/16" Конверзија на :
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
1inch=40 L или 1 L =0.635 mm Предмет Бр. : R0201-028 Употреба : Висока qualiry смола копчиња, одговараат за мажи / жени кошула , јакна, џемпер за дама clothings Забелешка : Се изменуваат или голема количина, ве молиме контактирајте со нас.
Известување
1. Производ слики биле однесени во вид, за екранот, светлина, од еколошки причини, можеби мало отстапување, ве молиме во вид преовладува.
2. Ве молиме бидете сигурни дека сте го завршиле и се пополнети сите детали како што контакт име, адреса, поштенски код и телефонски број пред да плаќање.
3. Превозот :
>$5, превозот од Регистрирани Воздухопловната, генерално на времето за испорака е 25-60 дена. Тоа може да потрае подолго, поради доцнење во сопствени грешки, празници, временските или други причини.
>$120, надградба на превозот начин од Експрес Испорака, како што се ЕМС / DHL / Федекс за вас, која е времето за испорака е од 5 до 20 дена.
4. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
5. Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно. Економски Воздух e-Mail пораки како што се Yanwen Економија, Correos Економија. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не се достапни да биде следење по напуштање на пост склад.
Регистрирани Воздух Mail, како што се Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Aliexpress Стандард Превозот, E-пакет се достапни да биде следење.
Експрес Испорака, како што се ЕМС / DHL / Федекс може да биде следење.
6. Што да правам кога пратката не е донесено по долго време, или купување на заштита времето истекува?
Ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да се прошири тоа, и вашите пари нема да одат на нашата сметка.
7. Што да правам кога пратката е скршен или оштетен?
Ве молиме проверете пакетот пред да го потпише. Ако тоа е скршен или оштетен, ве молиме да евидентира со превозникот, и да ги преземат фото да ни ги испратите. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!

Главните својства

боја:
01 Каки, 02 Жолта, 03 Сина, 04 Црна, 05 Црвена, 00 Мешани бои
Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Функција:
Мие,Хемиско Чистење
Техника:
Боење
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Niucky
Обликот:
Круг
Декорација:
Mesh
Број На Модел На:
R0201-038

Избор на купувачот