SIM868 Развој Одбор+3MGPS Антена+Лепак Стап Антена GSM/GPRS/Bluetooth/GPS Модул Натпревар STM32,51 Процедури GPS,BD,GLO,LBS
Ново

SIM868 Развој Одбор+3MGPS Антена+Лепак Стап Антена GSM/GPRS/Bluetooth/GPS Модул Натпревар STM32,51 Процедури GPS,BD,GLO,LBS

DEN 1987.00
DEN 2160.00

Во форма достапна за нарачката

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
5 : компјутерски дебагирање видео силна хит, направи драги пријатели побрзо господар 868 функција
6 : нова различни микро-контролор програма, во голема мера помогна со единствен чип microcomputer брзиот развој
Поддршка 5 V-18 V широк напон на напојување, може да го задржуваат моќта да се направи, погодно за контрола на енергија и да се намали потрошувачката на енергија на развој одбор. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.
Ви благодариме за вашата поддршка ,ви посакувам да имате убав ден !
.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Превозот
1. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
Контактирајте Со Нас
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот
2. Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.
Повратни информации
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Плаќање & Касата
Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT.
Обичај
1.
4 : позиционирање на податоци, исто така поддржува GSM сериски порт, преку на команди за конфигурација, повеќе брз и лесен.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот. Господар на сериски порт има направите ниво натпревар, поддршка 3.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
GSM, GPRS GPS+beidou функција. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации ПЕТ ЅВЕЗДИ е она што ние се залага за.
Враќање & Наплата
1.

Главните својства

Капацитетот На Меморијата:
1GB
Intergrated Функција:
Bluetooth,10/100/1000Mbps
Интерфејс:
ТФ-Картичка Поддршка,2 x USB2.0,USB OTG
ROM Капацитет:
8GB
Демо Одбор Тип:
рака
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Број На Модел На:
SIM868 Развој Одбор+3MGPS Антена+Лепак Стап Антена

Избор на купувачот