Бесплатен превозот laster engrave куче коска печати куче id ознака празно engrave милениче име 2 видови куче ID ознака мазна површина Куче ознака ID
Ново

Бесплатен превозот laster engrave куче коска печати куче id ознака празно engrave милениче име 2 видови куче ID ознака мазна

DEN 299.00
DEN 368.64

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен превозот laster engrave куче коска печати куче id ознака празно engrave милениче име 2 видови куче ID ознака мазна површина Куче ознака ID
Ве молиме дај ми engrave контакт како што е подолу, ви благодариме! Ако ние не може да се добие вашите податоци, ние ќе ги испрати празно куче ознака за вас, па, ве молам, се сеќавам на тоа. ^_^
Опис :
Боја : Сјајна Црна и Сребрена
Број на модел : Црна : DIT-016 A, бела : DIT-016
Големина : 37.5 мм* 25mm
MOQ : 1pc
Материјал : цинк легура
Единица Тежина : 17g
Пакување : Opp Вреќа+Картонска Кутија
Опис : куче id тагот е нашата авто-дизајн, јас т креативни и модерен дизајн.
Тоа може да снима кучиња " информации, спречување на загуба на нашите кучиња.
Направен од висок квалитет на Kirsite(цинк легура) и тоа помина сол спреј тест.
Сигурно и функционално.
Правила : ве Молиме наведете ја вашата омилена боја и модел, број на нарачки порака кога ќе се направи исплата,
инаку, ние ќе бидеме во согласност дека испраќањето на предмети со случајни бои и случаен број на моделот.
Примерок олово време : од 2 до 5 дена
Производот се покаже
Сјајна Црна
Сребро.
Answer : ___________________________ Note : - - - Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
- Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење

Главните својства

Големина:
One Size
Тип:
Кучиња
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Тип На Објект:
куче ознака id
Име на производ:
ласерски букви Куче ознака id
Материјал:
Цинк Легура
боја:
сребро, сјајна црна
сертификација:
48hours сол спреј тест
Големина:
37.5mm* 25mm
Употреба:
рекорд на кучињата информации
Пакување:
Opp Вреќа, Картонска Кутија
Тежина:
17g
време на испорака:
1 Ден

Избор на купувачот