4PCS Автомобил Windows Заштита Rain Shield Стакло Покритие За Mazda CX-3 CX3 Windows Очила
Ново

4PCS Автомобил Windows Заштита Rain Shield Стакло Покритие За Mazda CX-3 CX3 Windows Очила

DEN 2688.00

Во форма достапна за нарачката


Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Лесно инсталирање, без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог.
Одговара За За Mazda CX-3
Превозот : 1. Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2. Обработка На Време : Околу 5-15 Дена 3. Превозот Време : 15-26 Дена Од Воздух Mail, 3-10 Работни Дена Од Express.
Напомена : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена! Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледано! Нашата Гаранција : Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на производите што сте ги купиле, ќе може да се врати или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме! Контакт Со Нас На : 1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме! 2. Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање имате! Ви Благодариме За Вашата Поддршка! !

Главните својства

Бренд Име:
HOTTOP
ПАКЕТ Должина:
110cm
Пакет Ширина:
21cm
Тежина На Пакет:
1.5kg
Пакет Висина:
8cm
Тип На Единица:
многу (4 парчиња/многу)
Пакет Големина:
110cm x 21cm x 8cm (43.31in x 8.27in x 3.15in)

Избор на купувачот