SC50*900 50mm понесе SC50-900 стандард една прачка двојно дејство пневматски цилиндри SC серија SC50*1000
Ново

SC50*900 50mm понесе SC50-900 стандард една прачка двојно дејство пневматски цилиндри SC серија SC50*1000

DEN 6039.00
DEN 6039.36

Во форма достапна за нарачката

SC50*900 50mm понесе SC50-900 стандард една прачка двојно дејство пневматски цилиндри SC серија SC50*1000
HOEN е една од водечките пневматски производство со висок квалитет,специјализирани во
воздух цилиндар, електромагнетниот вентил, воздухот извор третман на воздухот фитинзи,СТП црево други различна големина,исто така, ја прифати прилагодите
За голема количина цел,pls контактирајте со нас преку E-mail или whatsapp,со нетрпение очекувам да има бизнис со твоите : )
Воздухот Слајд Табела цилиндар :
Мини Воздух Цилиндар :
Тенка тип воздух цилиндар :
Ротари цилиндри :
Водич род цилиндри :
Gripper цилиндри :
Rodless цилиндри :

Главните својства

боја:
SC50 900, SC50 1000
Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
SC50*900
is_customized:
YES
Модел:
SC50X900
Течност:
Воздух
Постапувајќи режим:
Двонасочни
Амбиент и течност температура:
0~70
Доказ Притисок:
1.35 MPa
Перница:
Променлива перница

Избор на купувачот