Lavander Пром Фустани Чипка Applique Капа Ракави Корсет Погледнете Преку Долго Светло Виолетова Пром Gown Формално Жените Бесплатен Превозот
Ново

Lavander Пром Фустани Чипка Applique Капа Ракави Корсет Погледнете Преку Долго Светло Виолетова Пром Gown Формално Жените Бесплатен

DEN 5760.00
DEN 7200.00

Во форма достапна за нарачката


Повратни информации
Ние сме многу среќни да работи за вас, и сите наши напори се со цел да се добие повеќе и повеќе подобри услуги за поддршка на вашите потреби во фустани или бизнис. Вистински стоки ќе бидат 95% се исти со фотографијата.com
Fed Ex
Највисоката
За 2-3 работни дена по испорака
www. 8) Trustful Плаќање од Страна на Зачувам, Western Union, Банкарски Трансфер, и др. Големина на табелата
Ве молиме изберете ја вашата големина
Како Да Се Измери
Рамо до подот Висина : Мерка од вашиот рамо до подот.
Должина на Рамо да биста : Мерка од врвот на рамото на брадавица.com
Враќање
Пред испорака на објектот, ние мора да се провери големината и потврди точка совршено.
Целосна Биста= инчи или сантиметри Половината= Колковите= Горниот Биста= Под Биста на Брадавица да Брадавица= Пред Должина Рамо до Биста= Рамо до Половината= Должина рамо до Рамо= Надворешниот Нога= (од половината на подот со вашата свадба чевлите) Рамо до Подот= (од рамо до подот со вашата свадба чевлите) Фустан во Боја=
Имајте на ум!
(1) ве Молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно. Така, љубезно и задоволни коментари враќаат се многу важни за нас, и дека дефинитивно ќе им се помогне и на нас во иднина бизнис соработка. Ви благодариме на вас поддршка.
Половината : Прво се врзуваат парче лента или string околу природен дел од вашиот половината. Кога ќе го примите објект, ако најдете било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа.за години и ние имаме свои професионални и искусни работниот тим , Дизајн Елита,Професионална Шема Маркер ,Seamstresses······ Купи од нас , ќе добие 1)Професионална и enthusiasatic услуги на клиентите ; 2)Брзо ракување со времето на својата цел; 3)Безбеден и брз меѓународен превозот; 4)Високо квалитетен производ со разумна цена; 5)Темелна По продажба на услуги на клиентите; 6)Попуст од цената за редовно клиентите . Обликот е супер.Ова ќе биде вашиот торзото на најмалата точка. И вашата брза позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, ви благодарам многу. Ние не само што може да се направи стандардна големина се облекуваат, но, исто така, може да се направи според вашите сопствени мерења.com
ТНТ
Средината
Околу 5 работни дена по испорака
www. 9) Без Минимум Цел Количество.

Главните својства

боја:
Црна, Сина, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Розова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Везови,Чипка,Appliques
Ткаенина Тип:
tulle
Бренд Име:
Suruimei
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
R026
Деколте:
Висок
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
боја:
Исто како picuture или факултативна
Големина:
Standard or Custom Made
Место на Потекло:
Jiangsu Кина (Копно)
Специјални Забелешки:
Плус Големина/ Итна Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас

Избор на купувачот