5 5S Случај Книга Гроздобер Стил Насликани Флип Паричникот Картичка СТП Кожа Покрие Случај W/Лента За iPhone 6 6S 6 Плус 7 7 Плус
Ново

5 5S Случај Книга Гроздобер Стил Насликани Флип Паричникот Картичка СТП Кожа Покрие Случај W/Лента За iPhone 6 6S 6 Плус 7 7

DEN 154.00
DEN 220.32

Во форма достапна за нарачката

100% нов и висок квалитет. Направен од висок квалитет на синтетички кожа и меки силиконски материјал со силни магнетни. Магнетна Брава ја држи правилно и цврсто. Картичка дизајн може да се одржи вашите лични карти или кредитни картички Ексклузивни Стенд - удобен кога се гледа филм или пишување на порака. Тоа може да се заштити вашиот Телефон назад и рамка од Отпечатоци од прсти, Гребнатини, Dusts, Судири И Триење. Совршено одговара со вашиот Телефон е во форма и да се направи тоа персоналните и апсорбирање. Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај. Се обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. Компактен и лесен дизајн. Лесен за употреба, Домот изградба и крои. Компатибилен За : Apple i Phone x Паричникот Кожа Случај

Главните својства

Материјал:
За iPhone 5 5s SE, За iPhone 6 6s, За iPhone 6 6s Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone X
Бренд Име:
KAWOO
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 6,iPhone SE,iPhone 7 Плус
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Мало Пакет:
No
дизајн:
Гроздобер,Украсени
Големина:
5.5
Карактеристики:
Картичка Слотови
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Модел:
5 5S 6S 6 Плус

Избор на купувачот