Нови Shutoff Електромагнетниот 1504-12A7U1B1S2 12VDC за Yanmar Мотор
Ново

Нови Shutoff Електромагнетниот 1504-12A7U1B1S2 12VDC за Yanmar Мотор

DEN 4080.00

Во форма достапна за нарачката


Нови Shutoff Електромагнетниот 1504-12 A7 U1 B1 S2 12 VDC за Мотор
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Дел # : 1504-12 A7 U1 B1 S2
Напон : 12 VDC за Мотор
Напомена : Не се оригинално дел, но замена со добра работа.
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Главните својства

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
1504-12A7U1B1S2
Бренд Име:
Holdwell
Материјал:
види опис
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
Електромагнетниот
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
1504-12A7U1B1S2
Производителот Дел Број:
1504-12A7U1B1S2

Избор на купувачот