Жените 2018 Лето Стил без Ракави Комбинација chiffon фустан
Ново

Жените 2018 Лето Стил без Ракави Комбинација chiffon фустан

DEN 483.00
DEN 513.60

Во форма достапна за нарачката


За Експедицијата 1. Објектот ќе биде предаден од страна на избраниот превозот метод, веднаш штом ќе се заврши со проверка на добар квалитет на производот. Ве молиме да бидете трпеливи со него. 2. Времето за испорака на сите меѓународни пратки особено за време на празниците може да варира, и во голема мера зависи од превозникот. Па ние не може да гарантира дека. Сепак, и покрај ова, ние ќе се потрудиме да брод на објектот во најкус можен рок. 3. Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе го следат навременото и се тоа за вас како е можно поскоро со одговор. Задоволството на клиентите е нашиот прв гол. 4. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. И ние ќе ве информира ако не постојат акции во секој магацин. За Бои Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз на мониторот, осветлување, припадност и сл. Ве молиме да се разбере нежно. Сепак, ако вие мислите дека објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас прво да се види дали враќање или повраток е можно.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Шаблон Тип:
Крпеница
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Бренд Име:
Hooyi
Sleeve Стил:
Резервоар
Број На Модел На:
S,M,L,XL
Се облекуваат:
vestidos
vestido:
евтини облека кина
жените се облекуваат:
Фустани
chiffon фустан:
се облекуваат жените
jurken:
лето облечи
ropa mujer:
облека femme
vestidos де fiesta:
Жените Фустани
лето облечи 2018:
Лето
2018:
Фустан Chiffon

Избор на купувачот