5Pcs Прецизност Шрафцигер Наочари Види Накит Часовници Поправка Алатка
Ново

5Pcs Прецизност Шрафцигер Наочари Види Накит Часовници Поправка Алатка

DEN 130.00
DEN 185.28

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Легиран Челик Боја : Како на сликата шоу
Карактеристики :
Поправка и отвори ги види со оваа функционална шрафцигер поставите;
Економија 5-парче шрафцигер поставени за да се види поправка и око стакло поправка на сите видови;
Лесен за употреба и го прави неопходност во вашиот поправка алатка за полнење.
5 компјутери Дупчиња Screwdrivers големини :
0.80 mm ~0.03150 инчен
1.00 mm ~0.03937 инчен
1.20 mm ~0.04724 инчен
1.40 mm ~0.05512 инчен
1.60 mm ~0.06299 инчен Големина : 9cm/3.54" Количина : 1 Set
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме
Пакетот вклучува : 5 Pcs x Шрафцигер 5 Pcs x Машина Глава

Главните својства

Бренд Име:
JAVRICK
Тип:
Алатки
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
9cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
58g
Објектот Ширина:
0cm
Број На Модел На:
50PF46384
Материјал:
Легиран челик
Функција:
Економија 5-парче шрафцигер поставени за да се види поправка и око стакло поправка
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции

Избор на купувачот