Aqumotic Фото Рамка Очила за Безбедност 1pc Кристално Јасна Слика Рамки со Кристали Плоштадот Дома Декор се Движат Подароци за Жените Алатка
Ново

Aqumotic Фото Рамка Очила за Безбедност 1pc Кристално Јасна Слика Рамки со Кристали Плоштадот Дома Декор се Движат Подароци за

DEN 452.00
DEN 475.20

Во форма достапна за нарачката


Aqumotic Фото Рамка Очила за Безбедност Кристално Јасна Слика Рамки со Кристали Плоштадот Дома Декор се Движат Подароци за Жените Алатка
Боја : транспарентна
Како рамка тип : слика рамка
Облик : Правоаголник
Материјал : стакло
Стил : едноставен модерен
Без разлика дали или не со слика : Никој
за големина на рамка големина(cm) фото големина (cm) тежина (kg) 5 инчи 13.8x17.7 8.9x12.7 0.22 6 инчи
15.1*20.1 10.2x15.2 0.3 7 инчи 17.9x22.8 12.7x17.7 0.41 8 инчи 20.4x25.3 15.2x20.3 0.49 10 инчи 25.4x30.4 20.3x25.4 0.75 рачно изработени, со големина на мало отстапување

Главните својства

боја:
Јасно
Големина:
5 inch, 7 inch, 8 inch, 10 inch, 6 inch
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Aqumotic
Тип:
Фото Рамка
со слика картичка:
No
Број На Модел На:
524lop
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Стакло

Избор на купувачот