ZUCZUG Автомобил, Мотор Camshaft Tensioner Поправка Комплет Заптивка За ФОЛКСВАГЕН Бора Голф Jetta Буба Passat Sharan A4 A6 A8 TT A3 Седиште 058198217
Ново

ZUCZUG Автомобил, Мотор Camshaft Tensioner Поправка Комплет Заптивка За ФОЛКСВАГЕН Бора Голф Jetta Буба Passat Sharan A4 A6 A8

DEN 255.00
DEN 359.04

Во форма достапна за нарачката

8 Т A4 1995-2008 1.8 V6 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1996-2008 1.7 V6 A3 S3 1997-2003 1. По Плаќање Услуга : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број е точен, така што ќе може да печати на превозот етикета.8 V6 A6 1996-2005 1. Купувачот начин на плаќање : Обично ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybook; Т / T; Western union.8 Т RS6 2000-2002 2. Ние гарантираме за производот за една година. Ние ќе бидат во согласност со вашето барање, враќање на пари или повторно да го испратите производот до вас 3. Се надевам дека голем број на купувачи и ние комуницираме, ние ќе ви даде целосен одговор на Повратни информации : Почитувани купувачи, одлична услуга и производи се нашиот врвен приоритет, позитивни повратни информации е еден вид на поддршка за нас, И јас исто така треба вашата поддршка, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации, ние сме многу благодарни на вашиот позитивен фидбек, Ако не сте многу задоволни со производот, ве молиме да не веднаш ни даде спротивно на повратни информации, ве Молиме контактирајте со нас, ние го реши вашиот проблем. Комесарот примени производ служба : 1.И Нашите Заштита дава само на плаќање начини acceped од aliexpress platfrom Купувачот Пред услуга : Почитувани купувач : Ние сме Фолксваген производители во Кина, нови оригинални производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи. Ви благодариме за разбирањето 4. Ние ќе се обезбеди логистика следење на број во текот на пратката, така што можете да ги видите пакет во секое време. Ние ќе ви објасниме на купувачот метод на инсталирање и дебагирање на производот.Ако производот се водат за исчезнати или се оштетени поради логистички причини, ве молиме контактирајте со нас откако ќе се провери. Контакт со нас и ние секогаш ќе го провери вашиот пакет логистика информации. купувачот е одговорен за било царински, даночни и царински давачки во вашата земја.8 V6 A8 1994-2003 2.8 Т "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 1999-2005 1.

Главните својства

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Тежина:
0.02kg
Година:
1999-2005
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
ZUCZUG
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Должина:
12.5cm
Специјални Функции:
Моторот Camshaft Tensioner Поправка Комплет Заптивка
Име На Модел:
058 198 217
Објектот Дијаметар:
12.6cm
Зафатнина:
1.8 Т
Тип На Објект:
Моторот Camshaft Tensioner Поправка Комплет Заптивка
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Бора Голф Jetta Буба Passat Sharan
Компатибилен Автомобил модел:
A4 A6 A8 TT RS6 A3 S3
Производ Дел Број:
058 198 217
Друг Производ дел број:
058198217
Име на производ:
Моторот Camshaft Tensioner Поправка Комплет Заптивка

Избор на купувачот