Се користи во електроенергетскиот Систем двојна влакна 40channel AWG C21-C60 Abs кутија DWDM AAWG DWDM
Ново

Се користи во електроенергетскиот Систем двојна влакна 40channel AWG C21-C60 Abs кутија DWDM AAWG DWDM

DEN 124320.00

Во форма достапна за нарачката


Повратни информации 1. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. НАПОМЕНА : 1.5
Канал Проред
GHz
100
Број на канали
16,32,40,48 или прилагодите
Бранова должина на точноста
Max
nm
0.
Се користи во електроенергетскиот Систем двојна влакна 40channel AWG C21-C60 Abs кутија DWDM AAWG DWDM
Опис
DWDM multi-channel мултиплексер /demultiplexer (Mux /De Mux)модули се достапни на ITU канал проред на 100 GHz.5
Моќ За Ракување
Max
m W
300
Влакна Тип
Corning SMF-28 / SMF-28e или прилагодите
Температурата На Работа
°C
5~70
Температура На Чување
°C
-40~85
Пакет Димензија
мм
(L)120×(W)70×(H)12.5
Directivity
Мин
d B
50
Се Вратите На Тежината
Мин
d B
45
Поларизација На Режимот На Дисперзија
Max
гласачко место
0. ЗА ДАНОК Ако не постои посебна порака,ние ќе ги прогласи за вистинската вредност на стоките,Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место.3
-3d B passband
Мин
nm
0.Фиксна Mux/De Mux модули нудат ниски цени бранова должина управување со решенија кои се погодни за долги релации, метро, и пристап до апликацијата.0 mm
1=1m
2=2m
0=Никој
1=ВАЛУТНА/АПЦ
2=ВАЛУТНА/PC
3=SC/АПЦ
4=SC/PC
5=LC
Кога слики и описи не се совпаѓаат,описот и насловот се точни
Сликата е само за референца. Позитивни(5 ѕвезди)е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации.Ако ви треба било каква помош,ве молиме контактирајте со нас .Ако не се задоволни со нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт. ЦЕЛ ОТКАЖУВАЊЕ
Можете да ја откажете вашата цел во секое време пред цел е comfirmed од нас. ЗА ФАКТУРАТА, Ако треба понудата за плаќање може да обезбеди формално фактури (ПИ) За царинење ние можеме да снабдување на комерцијални фактури 3. Ако сте збунети.
Карактеристики
Ниска Вметнување На Косата
Висок Изолација
Ниска PDL
Компактен Дизајн
Добар канал до канал униформност
Апликации
DWDM Систем
PON Мрежи
CATV Линкови
Влакна optical засилувач
Бранова должина рутирање
Спецификација
Параметар
Единица
Спецификации
ITU Бенд
GHz
±12.
Враќање и замена
1. ако итна, ве молиме контактирајте со нас.

Главните својства

Број На Модел На:
XYT-DWDM-M-D-2040
Име:
DWDM
Тип:
Abs кутија DWDM
Бранова должина:
C21-C60
конектор:
SC/ФК/LC/ST
лабава цевка:
0.9/2.0/3.0 мм
Влакна должина:
1m/прилагодени
Број на канал:
40 канал
Конфигурација:
Mux/Demux DWDM
влакна:
Dual Влакна
Примена:
Преносен систем

Избор на купувачот

AVAGO AFBR-57R6AEZ
Ново
AVAGO AFBR-57R6AEZ
Во форма достапна за нарачката
DEN 1356.00