7.4 V 2200mAh Батеријата за WLtoys 10428 10428-НА РК Автомобил Резервни Делови додатоци
Ново

7.4 V 2200mAh Батеријата за WLtoys 10428 10428-НА РК Автомобил Резервни Делови додатоци

DEN 746.40

Во форма достапна за нарачката


7.4 V 2200m Ah Батеријата за WLtoys 10428 10428-НА РК Автомобил Резервни Делови додатоци
Опис : Точка Име : 7.4 V 2200m Ah Батеријата Големина : 100mm*33mm*15mm Употреба : Резервни Делови за WLtoys 10428 10428-НА РК Автомобил Пакет се Вклучени : 7.4 V 2200m Ah Батеријата * 1

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
WLtoys 10428 батеријата
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
Големина:
as picture
Надградба На Делови/Додатоци:
Батеријата

Избор на купувачот