3 led висока моќност главата светлина факел headlamp Светло Linterna lampe фронтален frontale челото светла факели батерија 18650
Ново

3 led висока моќност главата светлина факел headlamp Светло Linterna lampe фронтален frontale челото светла факели батерија 18650

DEN 548.00
DEN 842.88

Во форма достапна за нарачката


* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.
Linterna lampe фронтален frontale главата светлина факел главата на Светилката челото супер светло факели батерија 18650 headlamp
Карактеристики :
Новиот Модел, 3pcs LED светилка / велосипед светлина / headlamp
На 2 парчиња XPE П5 ПРЕДВОДЕНА се 360 степени rotatable
Светлината може да биде отстранет од шеф на бендот да се стави на велосипед како велосипед светлина
Издржливи алуминиум материјал обвивка
Со полнење интерфејс на батеријата носителот, многу повеќе пригоден за полнење
Со прилагодливи и еластична главата бенд за удобно да се стави на или полетување
Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, и може да се користат батерии во најголем степен
Одлична водоотпорен, погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и лов
Спецификации :
100% Сосема Нов
LED : 3 Парчиња, XML-T6 + 2*XPE П5 (може да се ротира за 360 степени)
Lumens : 5000 lm
Светла Боја : Бела
Материјал : Алуминиум Легура
4 Режими : T6 Осветлување - 2*П5 Осветлување - T6+2 Q5 Осветлување - Strobe
Модел на Батеријата е потребно : 2*батерија 18650 3.
Автомобил Полнач Спецификација :
Текст : 12 V во автомобил
Outout : DC4. Срдечно ве покануваме да оставите Позитивен Фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
* Вашето мислење е важно за нас да се подобри квалитетот на нашата услуга.
* Ние само брод да се потврди цел адреси.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред. Ние ќе испратиме во однос приклучок (или приклучокот конвертор) врз основа на вашата земја е стандарден тип.
* Откако ќе ги добиете врати објект, ние ќе го испрати назад како е можно поскоро.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба).7 V
Тип : Li-on батерија (пакет ИЛИ Б батерија не се вклучуваат )
Пакет Содржина (не вклучува батерија и полнач) :
1 x Новиот Зум T6 П5 Главата светилка/светло копче/велосипед светлина
1 x велосипед светлина носителот
Пакет Б : Содржини (не се вклучуваат на батеријата) :
1 x Новиот Зум T6 П5 Главата светилка/светло копче/велосипед светлина
1 x Автомобил полнач
1 x Дома полнач
1 x велосипед светлина носителот
Пакет C Содржина :
1 x Нов Дизајн T6+П5 Headlamp / Светло копче за Tory / Велосипед Светлина
1 x Автомобил полнач
1 x Дома полнач
2 x Модел на батерија 18650
1 x велосипед светлина носителот
сликата ја покажува :
* Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO/FPO ).
* Сликите прикажани се за вашиот референца само.7 V (пакет ИЛИ Б батерија не се вклучуваат )
Дома Полначот Спецификација :
Влезна моќност : 110-240 V, 50/60 Hz
Излез : DC4. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот страна.
* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.2 V 500m A
Батеријата Спецификација :
Име на модел : 18650
Напон : 3.

Главните својства

Бренд Име:
QvvCev
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
сертификација:
CE,CCC
Wattage:
.
Извор На Светлина:
LED
Водоотпорен:
No
Зрак Агол:
60°
Модел на LED Монистра:
T6
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Број На Модел На:
18235
Цел:
за риболов кампување пешачење
Тип На Објект:
Предните светла
пакетот вклучува :
пакет или пакет Б или пакет C за да изберете
LED:
3 Led диоди
Погоден батеријата:
2 x батерија 18650

Избор на купувачот