50set X глава за печатење Принтер Печати ја главата Кабел за Epson T30 T33 T110 T1100 T1110 ME1100 ME70 ME650 C110 C120 C10 C1100 B1100 L1300
Ново

50set X глава за печатење Принтер Печати ја главата Кабел за Epson T30 T33 T110 T1100 T1110 ME1100 ME70 ME650 C110 C120 C10 C1100

DEN 3882.24

Во форма достапна за нарачката


Опис :
Име на производ : Глава за Печатење Кабел
Се користи за : Epson ME1100 ME70 ME650 C110 C120 C10 C1100 B1100 L1300 T30 T33 T110 T1100 T1110 SC110 TX510 TX515 BX310 BX320 D120 B1110 ОЕМ код : F185020 F185010 F185000 Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Главните својства

Број На Модел На:
F185020 F185010 F185000 SC110 TX510 TX515 BX310 BX320 D120 B1110
Бренд Име:
OKLILI
Тип:
Други
Објектот:
Печати ја Главата КАБЕЛ ASSY
Оригинална или во компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Модел Број 1:
ME1100 ME70 ME650 C110 C120 C10 C1100 B1100 B1110 T30 T33 T110 T1100
Модел Број 2:
T1110 SC110 TX510 TX515 L1300 BX310 BX320 D120
ОЕМ код / Дел Не:
F185020 F185010 F185000
КОЛИЧИНА:
50set 1set=2pc

Избор на купувачот