Автомобил Волан Промена Гребло Shifter Продолжување За Новиот Мерцедес Бенц 15-16 C/S/ GLA
Ново

Автомобил Волан Промена Гребло Shifter Продолжување За Новиот Мерцедес Бенц 15-16 C/S/ GLA

DEN 1344.00
DEN 1919.52

Во форма достапна за нарачката


SHIFT PADDLES/ KNOB Карбонски влакна Волан Промена Гребло Продолжување Shifters гребло налепница За Бенц 2015-2016 C/S/ W205/GLC/GLAclass Карактеристики : 1.Состојба : 100% сосема нов. 2.Материјал : Јаглерод влакна. 3.Боја : црна. 4.Компатибилен Возила : Одговара За класа 2016 година Б класа 2015-2016 C класа 2015-2016
GLC 2016 ГОДИНА CLS 2014-2016 S класа 2014-2016
GLE 2015-2016 GLS 2016 ГОДИНА 5.Компактен, лесен и лесно да се користи. 6.Лесен и Брз за инсталација. 7.Answer : ___________________________ Note : Само може да се користи за воланот DSG + / - функција возило Пакет Содржина : 2* Промена Гребло Shifter Проширување(Лево+Десно)

Главните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
4cm
Година:
2016 година
Бренд Име:
Heinmo е
Објектот Висина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Должина:
10cm
Име На Модел:
W01
Fitment:
За Новиот Мерцедес Бенц 15-16 C/S/ GLA

Избор на купувачот