Универзална полски АВТОМОБИЛ Палка Алуминиум чуствува доста збунета Масло Фати Резервоарот Може да Резервоарот, Резервоарот за Затворен Циклус 4 Бои За опција
Ново

Универзална полски АВТОМОБИЛ Палка Алуминиум чуствува доста збунета Масло Фати Резервоарот Може да Резервоарот, Резервоарот за

DEN 1895.00
DEN 2016.00

Во форма достапна за нарачката


МАСЛО се ФАТИ МОЖЕ да Универзален Автомобил Тркачки Мотор чуствува доста збунета Масло Фати Резервоарот Може да Резервоарот Може да се Издише Алуминиум Легура Опис : - Материјал : Т-6061 мала Тежина Алуминиум - Боја : ве молиме изберете ,ви благодариме . - Дијаметар : 57mm / 2.25 инчи - Тело Висина : 108mm / 4.25 инчи - Влезот Големина : 9mm & 15mm - Штекер Големина : 9mm & 15mm Функција : - Затворена јамка тип - Внатрешна одбивни ДВОЈНА комора на филтерот за да го Фати - Фати на нафта и влага во удар од страна на гас што предизвикува јаглерод и преработката на start-up во доза систем и на моторот : - Сите масло пареа протерани од вашиот турбо обвинет моторни пред тоа може да наштети на вашиот автомобили перформанси - го Задржува моторот чист дури и под тешко условите на возење - да се Чува вон Нечистотија И Масло се Добие во Внатрешноста на Вашиот Мотор од вашиот доза систем - ја Зголемува коњски сили и го Продолжува вашиот мотор живот Вклучува Црева, Стеги и Планината заградата Примена на Универзалната Пакет : 1 x Круг Масло Фати Резервоарот Сите Инсталација Делови И Прибор Вклучени (Точно Прикажани Во Фото)

Главните својства

боја:
Сребрена, Црвена, Сина, Црна, Виолетова
Година:
2017
Специјални Функции:
NO
Зафатнина:
Универзална
Објектот Висина:
6.2cm
Објектот Должина:
6.2cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
3.1cm
Име На Модел:
A0056
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
3.1cm
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
Heinmo е
Нема. на Цилиндри:
сите

Избор на купувачот