2017 нови Компатибилен тонер кертриџ чип за Samsung SCX 4200 бесплатен превозот
Ново

2017 нови Компатибилен тонер кертриџ чип за Samsung SCX 4200 бесплатен превозот

DEN 225.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката

Детали за производот :
Компатибилен модел : за Samsung SCX 4200
Компатибилен печатач : за SCXD4200 A SCX4200 A SCX D4200 A 4200 A
Страница принос : 3,000 на А4 5% покриеност
Боја : Црна
Количина : 5pcs
Секоја серија на одборот може да бидат различни, но не влијае на користењето.

Главните својства

Тип:
Кертриџ Чип
Бренд Име:
HISAINT
Применливи Опрема:
Печатач
Број На Модел На:
за Samsung SCX 4200
Структура:
Едно парче Кертриџ
Компатибилен Бренд:
За Samsung
висок квалитет:
функција:
Опишете:
Место на Потекло :
Кина

Избор на купувачот