Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Посебен облик на природни посебен облик на бисер ѓердани, палки за безбол и цевки бисери ѓердан, нови стоката да
Ново

Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Посебен облик на природни посебен облик на бисер ѓердани, палки за безбол и

DEN 5010.00
DEN 9634.08

Во форма достапна за нарачката


shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 12-25 дена,EMS за Постигнување на 7-14 дена,DHL за Постигнување на 4-10 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.
нови пристигнување
Супер квалитет!
Мушка големина, ширина, должина, униформност
Сјај е многу, многу светла
Многу светли бои, ретки во добра форма бисери на
Прво, семејството фото
Бела серија
Пинк серија
Виолетова серија
Ѓердан стандардно е 42cm, должина прилагодено контакт со сервисот за
14 K златни копчиња
Природни посебен облик на бисери, природни бои
Бисер сјај, многу добар О!

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Нови
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
AAAA+
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Бисер класификација:
слатководни бисер
Стил:
ѓердан
Обликот:
посебен облик на
По продажба на Услуги:
По преглед, плати продавница гаранција
Мозаик материјал:
Не инкрустирани
Боја Класификација:
Розова, виолетова, розова, бела

Избор на купувачот